Podceňování a další ne

19. prosince 2017 v 0:05 | Itz
Je to jen u mně nebo i u dalších? Nemám ráda, když mě někdo podceňuje...Ale dost lidí to dělá. Jejich věc, ovšem mně to na mém už tak nízkém sebevědomí nepřidá. Mám radši když na věci přijdu já sama. Když už tak mi nevadí když mě někdo hodí dobrým směrem. Taky nemám ráda, když mi někdo přehnaně radí. Nemám ráda, když mi mamka vermomocí schání někoho na doučování z matiky. Dobře, já vím, že bych to potřebovala doučit, ale od někoho, kdo mi bude sympatický a né od někoho, kdo za naší hodinu vykouří celou krabku a ani si neotevřeme okno. Né že by mi to vadilo, ale příjemné mi to opravdu není. A stejně tohle doučování nevyplodilo žádné ovoce.
---
Jen mi sakra řekni proč mi cpe ale fakt každého. Já potřebuju určitý typ člověka...Joo možná si říkáš, že sem dost náročná. Ale představ si, že máš doučování s někým kdo ti není sympatický. Jak potom přistupuješ k učivu? Bavilo by tě to? Mně ne. Nejen, že by mě to nebavilo, ale ještě bych ztratila čas, který jsem mohla věnovat něčemu jinému. I když asi jsem dost náročná.
---
Hrozně mě mrzí, že ten kamarád, který je přesně můj vysněný typ doučovatele nemá tolik času...pořád něco dělá. Obdivuju ho. Tolik trpělivého člověka jste asi nepotkali. Hlavně nesoudí a nedělá nikdy moc unáhlené názory. Hodně mi pomáhá jeho vyrovnanost a klid. Dokonce i to, že občas z matematiky zabloudíme do světa a povídáme si.

Šťastný lov.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama