Čas

18. prosince 2017 v 18:35 | Itz
Na to, že jsou zachvilku Vánoce mě teda ještě nějak neposedla Vánoční nálada. Vše je pořad takové rychlé, že si nic nestíhám uvědomovat. Dneska jsem si všimla divné věci.
---
Normálně když sem byla menší, tak jsem vždy po příchodu domů strčila ruce do umyvadla a umyla si jako vzorná holčička ruce. Ale když sem se nad tím zamyslela dneska...Uvědomila jsem si, že to nedělám a tak první co jsem udělala bylo to, že sem si šla umýt ruce. Opravdu tady píši o mytí rukou? Achjo asi sem na tom dosti špatně. Co chce, ale básník říct, je to že uspěchaná doba mě opravdu ovlivňuje a není to jen v tom, že sem teď prase a nemyji si po příchodu domů ruce. (Ovšem, pokusím se to zase naučit praktikovat)
---
Nevim co bylo dnes za den, ale o dnešním tělocviku jsem si tak nějak poprvé uvědomila jak hezký je nás tělocvikář. Je to blbec, protože si myslí, že znás udělá "mariňáky". A to opravdu řekl. Ale jinak, jak sem tak na něj koukala, tak je to docela fešák :D...
---
Dneska jsem se dozvěděla od kamarádky, že se rozhodla, že si budeme dávát dárky k Vánocům. Děkuju. Moc jsi mě potěšila. Fakt. Takže jak blbec teď musím něco stihnout koupit a vůbec nevim kdy. -.- S tím můj harmonogram opravdu nepočítal. Opravdu ne. Co vy a dárky?


Šťastný lov.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama