Nas*ání a ryba :D

2. listopadu 2017 v 19:22 | Itz
Zase jsem byla totálně nasraná.
---
Proč mi sakra přijde, že dnešní lidé se nechávají tak moc ovlivňovat druhými? Vždycky jsem to věděla, ale dneska už toho bylo moc...ve škole mě už taky serou..
---
Moje kamarádka je se mnou kamarádka jen když má problémy a potřebuje se někomu svěřit...jinak mě bije, krade mi věci a tak dále..(je to složité, tak se mě neptejte proč se sní bavim) Dneska ji jeden kluk řekl ať se semnou nebaví...To jako když jí řekne ať skočí z okna tak skočí? Sakra kde to jsme? To už se nemůžeme normálně a svobodně sami rozhodnout s kým se budeme bavit? Co budeme dělat?
---
Někdo mi něco zakázal dělat, ale mě to naplňuje. Koho mám poslechnout? Jeho a nebo moje já? Odpověď je jasná. Jasně že zvolim za b) ...Ale učinit tak už je o trošku složitější.
---
Taky děláte odvážnější věci, když jste nasráni? Já teda ano, jakmile mě někdo vytočí tak jedu. A dělám cokoli co bych normálně neudělala. Ani nevim proč se o tom tak zmiňuju. Ale ono je to stejně jedno :)
---
Už jsem vám psala, že mám novou rybičku a šneka? Ne? :D jééj není možné. Já to teď cpu každému....Fakt...Neznáte mě, ale já to vyklopim skoro každému koho vidim a znám ho...-.- No takže mám rybičku. Závojnatku a vodního šneka. Ryba se jmenuje Oliver. Jako můj oblíbený zpěvák z BMTH Oliver Sykes ♥ no a šněk....ehm no,...nesmějte se :D on se jmenuje Otík xD jo hooodně pitomé jméno...
---
Konec dne a mě zas chytá depka a bolí mě hlava...Mohli by mi odstranit to něco, co mám v mozku, aby mi už kurwa nevyvolávalo to něco ty migrény...sere mě to.
----
Šťastný lov.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama