Čaj s Itzumi

21. listopadu 2017 v 16:30 | Itz
Psaní mi docela chybí, když nad tím uvažuju. Mohla bych založit novou rubriku...Nebyla by asi ničim speciální, ale jen tak mě to napadlo :D
---
Takže si udělejte ten nejlepší čaj(nebo kávu), který doma vyhrabete a usedněte zpátky za onen kouzelný přístroj a pustíme se opět do dalšího nudného článku jedné nudné holky. :)
---
Dneska jsem tak jako násilně jemnou formou zjistila, že sice chci znát názor ostatních na ostatní (doufám, že jste to teď pochopili), ale kritiku na mou osobu moc slyšet nemusim...Dlouho jsem si namlouvala, že chci vědět co si o mě druzí myslí. Ale když jsem dnes zapřemýšlela, tak jsem došla k závěru, že vlastně onu svatou pravdu slyšet ani nechci. Dozvědět se od člověka, který vám není lhostejný, že nemá na vás rád to a to mi nebylo ale vůbec příjemné. Sice jsem se usmívala jak debil a vyzařovala jsem jako vyrovnaný člověk, který přijímá kritiku. Ale...Uvnitř jsem to tak necítila. Teď jen doufám, že nejsem sama a má to někdy stejně či alespoň podobně.
---
Abych to uvedla ještě na pravou míru, tak jsem sama tomu kdo mi tu pravdu dneska přednesl, v pátek řekla, aby se začal konečně vyjadřovat, tak jak to cítí a aby už začal dělat věci, které chce...No a on o tom přes víkend přemýšlel...No a hele. Itzumi konečně slyšela kritiku na svou osobu. A ještě k tomu z očí do očí. Když už mě kdy kdo kritizoval, tak to bylo jen přes sociální síťě. Ale řekně-me si na rovinu, přes sociální sítě to opravdu zas tak nic není, jako když se setkáte face to face.
---
Nové téma. Dnešní den. Nevim jak vám, ale můj den byl dneska fakt katastrofa a to ještě ani neskončil. Ráno jsem ani nestihla snídani, někde jsem stratila svoje klíče, na kterých byl jen tak mimochodem i čip od školy...x.x a čip na tiskárnu. No. Pak jdu do školy a všude jen ta strašná vodová, s prominutím, sračka. Boty mi samosebou protekly a já měla skoro celé mokré ponožky. A když už jsem byla skoro ve škole, tak co se nestalo...Jeden debil ze 3-ťáku, kterej si o sobě myslí doví co, jel ve svém novém naleštěném voze a vyjel tu největší louži, která tam byla takovou rychlostí, že mě ocákl onou sračkou. Já myslela, že ho zabiju. V šatně jsem pak na něj vlítla, jako že vůbec sakra neumí jezdit. A sakra, když vidí lidi a louže, tak sakra přece nemůže jet tak rychle. Všechna auta co projela jela pomalu, jen tenhle debil musí hrozně chvátat. Debil. :D Ještě teď sem na něj nasraná.
---
Včera jsem si koupila bezvadnou knihu. Jmenuje se: Naučte se říkat ne. A je to opravdu hodně dobrá a inspirativní kniha. Doporučuju přečíst. :) V knize je i spoustu obrázkových příloh a co je hlavní také příběhů ze života. Takže kdyby jste byly někdy někde v knihách Dobrovsky tak sem ji sehnala ve výprodeji za 69,- Nekup to! :D
---
Poslední dobou jsem strašně nenasytná. Pořád bych do sebe jen něco "cpala" a to i přes to, že sem třeba už jedla a nemám hlad. Tohle se mi nikdy nestávalo. Nikdy sem nepotřebovala tak jíst. :D Asi přípravy na zimu?...
---
Chtěla bych, aby jste mi napsali nějaký komentář. I kdyby to byla kravina. Něco mi napište. Nebo se mě i na něco ptejte. Je divný vědět, že to někdo čte, ale neznat jeho názor. :)
---
Tak asi zase jindy. Psala bych klidně dál, ale už je to moc dlouhé, kdo to má kontrolovat? :D Takže zase jindy. ;)

Šťastný lov.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama