Listopad 2017

Navěky

27. listopadu 2017 v 19:02 | Itz
Pro každou věc nadejde čas, kdy je o ní třeba mluvit. Jinak pak takové tajemství navěky svazuje člověku srdce.


Syndrom milých lidí

26. listopadu 2017 v 20:50 | Itz
Takže, jak začít? Dneska se potvrdilo, že opravdu trpím syndromem milých lidí.

Včera jsem si nejspíše narazila ruku. No a dneska jsem šla do práce. Paráda. Řeknu vám, že při některých činostech jsem dost trpěla. Možná si říkáte, proč si teda sakra nedojdu k doktorovi. Jenže.. :/ S pořezanou rukou asi opravdu radši nikam nepůjdu. Talže to budu muset vyzdravit sama doma v teple. A to budu muset přežít zítřejší tělocvik...jen doufám, že nebudeme dělat nic s rukama...Zítra bych radši běhala, nebo trochu posilovala břicho...

Aby toho nebylo málo, tak mě maminka poprosila, zda-li bych nevzala nákup...no samosebou se přihlásim, že vše vezmu a hrála jsem si jako vždy na největšího siláka, takže dvě plné tašky sem dala do jedné na ramena. A do každé ruky jsem ještě vzala balík vody. -.- Jak jinak, že? Přece si nebudu hrát na ubrečené děcko a pomohu přece milované mamce. :D Jenže po tomto zásahu sem myslela, že umřu bolestí. :D Opravdu...Poslouchejte své tělo, co vám dává za signály a jentak nad tim nemávněte rukou jako já. :/ A netrpte :D

Dneska jsem si normálně dala dvě kafe. A to kafe jako normálně vůbec nepiju. Asi se semnou něco děje :/...

Vánoce se blíží co? To je zas rychlost, člověk sotva nakoupí na jedny Vánoce a najednou jsou tu další Vánoce.
Přejete si něco zvláštného? :) Něco neobvyklého?

Zmatek

24. listopadu 2017 v 0:05 | Itz
Lidský rozum si dokáže ospravedlnit jakékoliv zlo. Proto je tolik důležité, abychom na něj nespoléhali.
Šťastný lov.

Brek

23. listopadu 2017 v 19:56 | Itz
Tak se to stalo. Dneska jsem se totálně složila ve škole. Už od rána to byl na nic den. Akorát jsem moc přemýšlela. A pak přišla poslední kapka. Pro někoho se to bude zdát asi nenormální a bude se divit...Tou poslední kapkou byla čtvrtletní práce z matiky,ze které jsem dostala za 5. Což opravdu nechápu, ale stalo se.

Hned jak jsem to viděla, tak jsem písemku otočila a začala jsem si zase číst. Teda. Pokoušela jsem se o to. Hned jak sem totiž uviděla onu parádní známku, tak mi došlo, jak moc jsem v prdelce...Hlavou mi jen běželi věty, které uslyšim od své mamky až se to dozví. No a pak už se jen přikládalo pod oheň. Nejdřív ke mě přišla učitelka, že nechápe, jak sem to mohla tak podělat. To už jsem začala slzet. Ona to totiž neříkala vůbec mile. Byla hrubá a říkala to skoro jako by ji to těšilo. Aspoň tak mi to přišlo. Možná se mi to zdálo a ona to říkala normálně...Nevím.

A pak sem zase přemýšlela a prostě jsem tomu pustila volný průběh. Ale nechtěla jsem aby mě někdo viděl a tak jsem se schoulila ke spolusedícímu a potichounku jsem plakala. On mě jen hladil. Přišlo mi to jako věčnost. Nikdy jsem nebrečela ve škole. NIKDY. Vždy i když se mi chtělo jsem to zahrála na tvrďáka, ale dneska jsem to už nedokázala zadržet.

Po nějaké chvilce jsem se dala tak nějak dohromady a čistila jsem si brýle. Řeknu vám, že utřít slzy z brýlí dá opravdu zabrat. No a poté přišel stud a taky strach. Co když mě někdo viděl? Neměla bych přece brečet. To dělají malé holky! ...Tohle a ještě víc myšlenek mi běželo hlavou. K tomu všemu jsem dostala holčičí problémy a bylo vymalováno. Doslova.

Zjistila jsem, že to s jistotou, viděl nejméňě jeden člověk. Naštěstí, ale je to můj dobrej kamarád a on dostal 4. Snažil se mě i rozveselit. Ptal se, jak se cítím. Opravdový kámoš. Ale když jsem šla po hodině na oběd a sedla jsem si jako vždy ke spolužačkám, tak přikládaly zase do ohně.

Jedna se mě ptala co jsem dostala. Já vím bylo to hnusné, ale neodpověděla jsem. Dostala jsem je a přistihla je, jak se na sebe koukly. Ale ten pohled byl takový...jak to říct. Výsměch? Tak něco. To mě trošku překvapilo, ale né moc. Přece jen je znám. Není to typ holek, které bych vyhledávala. Hlavně jsou všechny 3 na intru a já ne. Takže jsem trochu občas mimo. Celkově mi přijde, že holky u nás ve škole jsou hrozně sobecké a dost se povyšují. A co víc i dost pomlouvají. Mě to občas tak sere, že jim vpravim svůj názor a naznačim, že to není hezké se takhle o někom bavit.

Za poslední asi měsíc jsem se všem trochu odcizila. Tak nějak všechny zase odmítám.

Než jsem jela domů, tak mě vytáhl kamarád z vyšího ročníku z tohoto kruhu. Konečně jsem se trochu zasmála a uvolnila. Aspoň na chvili.

Zachvili přijde mamka z práce. Jestli na to přijde, tak mě zabije. Tak držte palce, abych přežila.

Šťastný lov.

Bez názvu

22. listopadu 2017 v 0:05 | Itz |  Obrázky
Zapamatujte si:
Jednat, milovat a trpět ve skutečnosti znamená žít.

Šťastný lov.

Čaj s Itzumi

21. listopadu 2017 v 16:30 | Itz
Psaní mi docela chybí, když nad tím uvažuju. Mohla bych založit novou rubriku...Nebyla by asi ničim speciální, ale jen tak mě to napadlo :D
---
Takže si udělejte ten nejlepší čaj(nebo kávu), který doma vyhrabete a usedněte zpátky za onen kouzelný přístroj a pustíme se opět do dalšího nudného článku jedné nudné holky. :)
---
Dneska jsem tak jako násilně jemnou formou zjistila, že sice chci znát názor ostatních na ostatní (doufám, že jste to teď pochopili), ale kritiku na mou osobu moc slyšet nemusim...Dlouho jsem si namlouvala, že chci vědět co si o mě druzí myslí. Ale když jsem dnes zapřemýšlela, tak jsem došla k závěru, že vlastně onu svatou pravdu slyšet ani nechci. Dozvědět se od člověka, který vám není lhostejný, že nemá na vás rád to a to mi nebylo ale vůbec příjemné. Sice jsem se usmívala jak debil a vyzařovala jsem jako vyrovnaný člověk, který přijímá kritiku. Ale...Uvnitř jsem to tak necítila. Teď jen doufám, že nejsem sama a má to někdy stejně či alespoň podobně.
---
Abych to uvedla ještě na pravou míru, tak jsem sama tomu kdo mi tu pravdu dneska přednesl, v pátek řekla, aby se začal konečně vyjadřovat, tak jak to cítí a aby už začal dělat věci, které chce...No a on o tom přes víkend přemýšlel...No a hele. Itzumi konečně slyšela kritiku na svou osobu. A ještě k tomu z očí do očí. Když už mě kdy kdo kritizoval, tak to bylo jen přes sociální síťě. Ale řekně-me si na rovinu, přes sociální sítě to opravdu zas tak nic není, jako když se setkáte face to face.
---
Nové téma. Dnešní den. Nevim jak vám, ale můj den byl dneska fakt katastrofa a to ještě ani neskončil. Ráno jsem ani nestihla snídani, někde jsem stratila svoje klíče, na kterých byl jen tak mimochodem i čip od školy...x.x a čip na tiskárnu. No. Pak jdu do školy a všude jen ta strašná vodová, s prominutím, sračka. Boty mi samosebou protekly a já měla skoro celé mokré ponožky. A když už jsem byla skoro ve škole, tak co se nestalo...Jeden debil ze 3-ťáku, kterej si o sobě myslí doví co, jel ve svém novém naleštěném voze a vyjel tu největší louži, která tam byla takovou rychlostí, že mě ocákl onou sračkou. Já myslela, že ho zabiju. V šatně jsem pak na něj vlítla, jako že vůbec sakra neumí jezdit. A sakra, když vidí lidi a louže, tak sakra přece nemůže jet tak rychle. Všechna auta co projela jela pomalu, jen tenhle debil musí hrozně chvátat. Debil. :D Ještě teď sem na něj nasraná.
---
Včera jsem si koupila bezvadnou knihu. Jmenuje se: Naučte se říkat ne. A je to opravdu hodně dobrá a inspirativní kniha. Doporučuju přečíst. :) V knize je i spoustu obrázkových příloh a co je hlavní také příběhů ze života. Takže kdyby jste byly někdy někde v knihách Dobrovsky tak sem ji sehnala ve výprodeji za 69,- Nekup to! :D
---
Poslední dobou jsem strašně nenasytná. Pořád bych do sebe jen něco "cpala" a to i přes to, že sem třeba už jedla a nemám hlad. Tohle se mi nikdy nestávalo. Nikdy sem nepotřebovala tak jíst. :D Asi přípravy na zimu?...
---
Chtěla bych, aby jste mi napsali nějaký komentář. I kdyby to byla kravina. Něco mi napište. Nebo se mě i na něco ptejte. Je divný vědět, že to někdo čte, ale neznat jeho názor. :)
---
Tak asi zase jindy. Psala bych klidně dál, ale už je to moc dlouhé, kdo to má kontrolovat? :D Takže zase jindy. ;)

Šťastný lov.

Konec

16. listopadu 2017 v 21:51 | Itz
Tohle je asi můj konec.

Nemám už asi ani víc co psát...V mém životě se toho zas tolik stalo, ale nestojí to ani za zmínku.
Krom toho že jsem asi před 3mi dny zachránila život člověku.

Jsem z tohodle světa tak unavená.

Už ani nepočítám... Ale vím že za dobu co jsem číslo psala naposled přibilo tak +30

Zatím sbohem.

Jdu přes most

7. listopadu 2017 v 18:17 | Itz
Jen tak se toulám jůtubem a tak po internetu...objevila jsem luxusní českou písničku, kterou nazpíval spolužačky přítel....je naprosto luxusní...Proto se o ní chci podělit...:)


Hodná

3. listopadu 2017 v 5:00 | Itz
Nevím co se stalo, ale už nejsem taková ta hodná holčička, co se každého bojí...
Nevím ani v čem tkvý ono tajemstvý...
Šťastný lov.

Nas*ání a ryba :D

2. listopadu 2017 v 19:22 | Itz
Zase jsem byla totálně nasraná.
---
Proč mi sakra přijde, že dnešní lidé se nechávají tak moc ovlivňovat druhými? Vždycky jsem to věděla, ale dneska už toho bylo moc...ve škole mě už taky serou..
---
Moje kamarádka je se mnou kamarádka jen když má problémy a potřebuje se někomu svěřit...jinak mě bije, krade mi věci a tak dále..(je to složité, tak se mě neptejte proč se sní bavim) Dneska ji jeden kluk řekl ať se semnou nebaví...To jako když jí řekne ať skočí z okna tak skočí? Sakra kde to jsme? To už se nemůžeme normálně a svobodně sami rozhodnout s kým se budeme bavit? Co budeme dělat?
---
Někdo mi něco zakázal dělat, ale mě to naplňuje. Koho mám poslechnout? Jeho a nebo moje já? Odpověď je jasná. Jasně že zvolim za b) ...Ale učinit tak už je o trošku složitější.
---
Taky děláte odvážnější věci, když jste nasráni? Já teda ano, jakmile mě někdo vytočí tak jedu. A dělám cokoli co bych normálně neudělala. Ani nevim proč se o tom tak zmiňuju. Ale ono je to stejně jedno :)
---
Už jsem vám psala, že mám novou rybičku a šneka? Ne? :D jééj není možné. Já to teď cpu každému....Fakt...Neznáte mě, ale já to vyklopim skoro každému koho vidim a znám ho...-.- No takže mám rybičku. Závojnatku a vodního šneka. Ryba se jmenuje Oliver. Jako můj oblíbený zpěvák z BMTH Oliver Sykes ♥ no a šněk....ehm no,...nesmějte se :D on se jmenuje Otík xD jo hooodně pitomé jméno...
---
Konec dne a mě zas chytá depka a bolí mě hlava...Mohli by mi odstranit to něco, co mám v mozku, aby mi už kurwa nevyvolávalo to něco ty migrény...sere mě to.
----
Šťastný lov.