Říjen 2017

Víc

19. října 2017 v 5:00 | Itz
Takže k tomu tetování...Doufám, že jste si všichni zjistili co to znamená :D ;)

A co jinak? Včera jsem dost přemýšlela, i když nějak nevím, co mě k tomu vedlo. Vždy si řeknu, že bych mohla napsat o tom a tom, ale prsty poté píší jinak než jsem si představovala. Mě to nevadí. Nevím jak vám.

Ve vaně jsem na sebe nechala padat horké kapičky vody a má mysl pracovala na plné obrátky. Přemýšlela jsem zase o takových hovadinách...Doufám, že nejsem jediná, kterou takové věci napadli. Nevim jestli se za to mám stydět nebo ne.

Večer jsem byla i venčit naše čtyřnohé kamarády...Vzala jsem si kabát a pejsky a vyrazili jsme před dům na dvorek, aby se mohli vyčůrat před spaním :D...Jak jsem tak čekala, zadívala jsem se na nebe, jako vždy. Mělo tak krásnou barvu. To snad nejde popsat. Nevím proč, ale hned sem si s tím spojila několik vzpomínek, které jsem naštěstí zatím nezapoměla a doufám že ani nezapomenu.

Taky milujete vůni po ránu? Kdy vše zase začíná od znova. Nové šance a příležitosti. To vše se mi při té kráse vybaví. A také nesmím zapomenout na zimu. Zima už je cítit ve vzduchu...A to miluju. Miluju podzim. Prší. Padá listí. Vše se zase trošku změní.

Radost bychom měli mít i z maličkostí. I když vím, jak je to složité....

Mohu mít nápad? Co si udělat nějaký den trošku speciální? Udělat něco, co už dlouho chcem. Něco po čem toužíme. Stačí maličkost. Tanec v dešti. (nevim zda má pršet, ale odložit se to dá vždy xD) Nebo bychom mohli skočit do schrabaného kopce listí ...Jo pak to budeme ovšem muset znovu schrabatt, ale ta radost bude určitě stát za to.

Pamatuju si jak, když sme byly malé, se sestrou, jak mamka schrabala listí a my jí do toho hupsly :D Byla to sranda, ale za odměnu jsem to listí museli zas dát dohromady. Doufám, že si každý uděláme den hezčí a příjemnější...protože nevím jak vy, ale já nechci ničeho litovat. A až budu stará a už se na nic nezmůžu(fyzicky), tak budu moct alespoň vzpomínat. :) Doufám v to.

Šťastný lov.

Příběhy

18. října 2017 v 22:08 | Itz
Ať chcete, nebo ne...tak jsem tu zas. Jo já vím. Dlouhá to pauza. To se mi asi zatim nějak nestalo pokud vím.

Život mi teď tak moc utíká mezi prsty až nevím co se to vlastně děje. Nevím ani jestli mám chvátat stejně jako život a nebo jestli mám nějak spomalit.

Přitom všem jsem se rozhodla, že bych si nechala udělat takové malé tetování. Ta slova mají pro mne dost velký význam. Pojí se k tomu moc...A já to nechci stratit. Ta slova jsou - Be brave

Zkusim o tom napsat zítra víc.

Šťastný lov.