Září 2017

BTS <3

27. září 2017 v 21:36 | Itz
Asi jsem se zbláznila :D Ale fakt mě nějak uchvátil K-pop :D nepochopim...asi chvilkový stav, ale chci se o to podělit :D

Vlasy

14. září 2017 v 16:08 | Itz
Takže včera jsem přišla o 20cm svých vlasů...takže to už nejsou vlasy skoro pod zadek...
---
Takhle krátké jsem je měla snad na základce v prvním stupni :D....možná tak naposled ve 4 třídě? Netuším...Mamka mi nikdy vlasy nestříhala tak moc...drželi jsme se maxima kolem 5 max 10 cm...:D a i to jsem pak oplakávala..:) Jenže nějak sem se v těch vlasech necítila...akorát to připoutávalo spoustu pozornosti a pohledů a já tohle moc nemusím.
---
Jsem ji strašně vděčná, že se nechala přemluvit a zastrřihla mi to o takovou délku...Je to fakt znát...A důvod proč to píšu až dnes? Chtěla jsem si nechat den na promyšlení :) A bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života....A i kdyby mi to bylo líto, tak vlasy jsou něco co přece mohu nechat zase dorůst kdykoli budu chtít...:)
---
Hned sem si umyla vlasy a páni...uschnuli asi tak o půl hodiny dřív :DD no ale pak sem si chtěla zapléct copánek a zjišťuji, že nějak nemám moc co :D vždy jsem měla takový dlouhý cop...a teď nic moc :D je to fakt znát no...
---
Jsem za tohle moc ráda...konečně se cítím jako normální člověk...Už mi nebudou říkat že mám koňský ohon...Fakt to nebylo fajn to poslouchat...nikdy jsem se nemohla rozhodnout....jestli se chci nechat ostříhat a nebo ne...Jednou mi řekli něco ošklivého a chtěla jsem vlasy zkrátit po ramena....jenže pak tu jsou lidi, kterým se mé dlouhé vlasy líbili...a tak si říkám, že by to byla škoda...no...Ale měla bych se rozhodovat co chci já a ne ostatní, nebo ne? A tak sem se rozhodla pro zlatý střed....:) 20cm je můj střed...a jsem moc moc spokojená...Kolikrát jsem napsala, že jsem spokojená? :D :)

Šťastný lov.

p.s Dělejte to co cítíte, že je správně. :) Vaše rozhodnutí jsou jen a jen vaše.

Tak nic no

6. září 2017 v 17:58 | Itz
Tak škola...Jak to jen říct? No asi je vše v poho. Vše je zase stejné. Asi se nejde jen tak změnit. Mě to teď zrovna nejde.
Co jen psát, když mi k tomu dochází slova?

Šťastný lov.