Vše mizí

19. července 2017 v 5:00 | Itz
Nějak mi ubývají na všechno mé síly...Jsem vyčerpaná a zase si mě našla stará známá migréna...kruhy pod očima nejsou vyjímkou. Nespim..Nehci ani moc jíst...Možná na mne jen něco leze. Možná.
---
Ani nevíte jak je fajn, když si některé články předepíšu...Pak když není nálada na psaní tak je to tak super...nemusíte vůbec nic řešit..víte, že se stejně něco vydá...Tak to mám skoro i dneska...ale s vyjimkou, že jsem se donutila něco předepsat...je to laciné, ale zabaví to můj malý mozeček...alespoň na chvíli.
---
16.7 Navštívilo můj blog přes 30 lidí...nemohu tomu číslu uvěřit...kde se to tak najednou vzalo?...Ještě nedávno sem chodilo pár lidí...a najednou takové číslo?..Wow..:) Jsem za to ráda...Myslela jsem si, že to bude blog jen tak..spíš pro mně a mou osobnost, ale jak viidim...Už to není jen tak anonymní. V pohodě.
---
Řekla jsem vám vůbec něco dnes? Mám problém s vyjádření hlavní myšlenky...a ani tam možná žádná není. Cítí se někdo jako já? Možná. Jak já to slovo nenávidím..ale přesto ho tak ráda používám. Jako spousty slov. Nehci je vypustit z úst, ale přeci jen sami vyklouznou a ani nevíte jak. Občas to působí nemalé problémy, které jsem poté líná řešit. Ale co. Život jde dál...

Šťastný lov.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama