Stížnost?! a hudba ♥

24. července 2017 v 5:00 | Itz
Sakra co to je za život, když si z většiny jen stěžuju? :D To je asi docela k pláči. Měla bych s tím stěžováním konečně trochu polevit. Ale to bych asi nebyla já.
---
Každopádně jsem docela k.o..Zase si mi začalo období migrén. A to je teprve něco...plus když jste v práci a tak to vše hučí a vy musíte pořád chvátat a nad něčím přemýšlet...tak je to docela záhul. Ale snažim se to jako nějak přežít..:D dneska už to nešlo tak jak bych chtěla a tak sem byla donucena sáhnout po prášku na bolest. Nevim zda bych tu ještě byla :D
---
Každopádně ať si jenom nestěžuju.
---
Poslední dobou objevuji stále víc a víc kapel, který můj hudební vkus miluje...:) Vždycky sem tak nějak ujížděla na několik málo kapel. Například to byla kapela Three Days Grace a nebo Bring Me The Horizont(♥moji miláčkové♥) ---BMTH mě přivedla na cestu Metalcoru, který jsem si tak moc oblíbila...ale abych nezůstala jen u toho, tak jsem se posunula i do Deathcoru, které dřív BMTH vydávali, ale co jsem pochopila tak hl. zpěvák si na tom zníčil hlas a tak přešli do Metalcoru, který je "jemnější" :D Každopádně nějak od konce základky tu byla i kapela Rammstein...která teda nebyla až tak Top...takže jsem si od nich poslechla jen tak něco. To dneska, už jsem o dost pokročila (oblíbila jsem si je) a vybrala si z jejich sortimentu několik písniček, které mám v pc a nějaké i v mobilu, a to je co říct, protože já si písničky jen tak nestahuju :D
---
Když si tak nějak vzpomínám na svůj hudební vkus, tak asi jako každý jsem o dost pokročila. Rock sem poslouchala dá se říct už v bříšku. A pomatuju si jak jsem byla i v postýlce, to mi mohl být rok ...možná i dva. A mamka si pouštěla takové hezké rockové písničky...:3 :D no ale to jsem nějak ještě neřešila...však to jsem neměla ani ponětí, co je to rock...nebo dokonce metalcore.No každopádně i starší segra poslouchala rock a takové podobné kapely...Měla v pokoji rádio a spousty všemožných c-déček :3 Korn, Linkin Park,...a tak podobně (jiný sem si neoblíbila a tak sem je zapoměla :D) Takže my jsme byly a i trochu jsme, taková malá rocková rodina. Teda až na mladší segru, která nám trochu tento gang kazí. Bohužel u ní zafungovala moderní doba, a i když dříve taky se mnou jela Three Days Grace...dneska už jsou to písničky z Musicalu (ani napsat to určitě nemumim) a různé nejmodernější songy, které z většiny stojí za hovno :D...Toť můj názor.
---
Sakra, ta moderní doba taky vše kazí :D...Ale stejně pořád nechápu, k čemu je ten tzv. Musical...A proč se moje segra každou chvili bouchá do hlavy...(Dab) K čemu to jako je? :D Asi mi to budete muset vysvětlit. Díky.

Šťastný lov.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama