Před rokem x teď

21. července 2017 v 5:00 | Itz
Nějak mi došla psací nalada a celkově...neměla jsem už nějak náladu něco vymýšlet...no ale nechtěla jsem vás ošidit o články, a tak jsem požádala Shitaky-senpai, aby mi poradil. (Samosebou o něm nepadla nikdy konkrétní zmíňka, ale to je fuk-možná jindy) Každopádně mi poradil. A díky jemu máte před sebou článek..jinak bych sem zas dala nějaký super obrázek...:D
---
Před rokem bylo všechno jinak...a je neuvěřitelné, jak ten čas utíká. Vlastně ani nevim co psát, protože mi přijde, že všicni mají članky na podobný téma..a tak se to několikrát opakuje. Ti co jsou na mém blogu déle...a přečetli si i ty starší články, tak asi tuší co jsem dělala minulý rok. Co se dělo, jaké byly mé pocity.
---
Teď je to jinak. I když se to liší jen v pár drobnostech. Možná o tom někdy ještě napíšu...
---
Nehce se mi moc psát..protože jak jsem již psala...tak nějak nespim, nejim a tak ...celkově...dokonce jsem postřehla, že se poslední dobou nadechuju jen jako aby se neřeklo...opravdu málo..a když se nadechnu víc tak mě bolí plíce...a hlava se mi motá...Někdy nedýcham chvili vubec ....já sem opravdu člověk jen na jedno :D
---
Rozumí těm blábolům vůbec někdo? Myslim si, že asi nikdo...ale s jistotou to vědět nemohu...ale tušim :D...tušit mohu ne?
---
Někdy si přijdu tak moc zbytečná. Tak k ničemu. Jen odpad, kterého je potřeba se zbavit, aby nepřekážel. Opravdu je to se mnou tak zlé?
---
Tak moc si pořád přeju konec prázdnin. Ale na druhou stranu. Bojim se zas jít do školy. Co se bude dít. Jak to bude se mnou a s lidma okolo...přeci jen si tam už všichni zvykli a otrkali se...může jít teď skutečně do tuhého, pokud nepřitvrdim. A to si pište, že srab jako já nepřitvrdí a nechá si jednoduše sr*t na hlavu. Jop. Vítejte v mém světě.
---
Nakonec jsem se rozepsala o úplných kravinách, tak snad to nevadí.
---
No ale když už jsme u toho...tak nevim jestli jsem blázen nebo kdo...ale rozhodla jsem se, že když mám zítra (20.7) volno tak ho strávím nějak víc produktivně. Krom toho že budu mýt nádobí a vyluxuju...budu chodit venčit pejsky...tak bych se chtěla podívat na nějaké příklady z matematiky. Pak bych si chtěla přepsat sešit na OSE (ošetřovatelství), protože sem to o škol. roce nestihla...a ten sešit je opravdu děsivý...představa, že se z toho učim na maturitu je děsná :D...a tak mě čeká přepisování...naštěstí už mám něco málo za sebou. Tak toho aslepoň nebude tolik...pak se asi kouknu na SOM (somatologie). Zopakuju si některé latinské slovíčka...a hurá přejdu asi rovnou i na němčinu, na slovíčka...chci se fakt o dost vylepšit....i když mě mamka chválí, že mám fajn vízo...(lepší než mladší segra ! :D) I tak není má dušička spokojená..naposledy co jsem se chtěla fakt zlepšit byla 8 a 9 třída...a co jsem si umanula se taky stalo..:) O dost jsem si to zlepšila. Člověka to dost nabudí, když vidí ty hezké známky :)
---
Zase jsem se rozepsala o hovínkách...chjo...no to je jedno...je 0:20 a já tenhle článek beru za uzavřený...
---
Asi budu ještě něco předepisovat...protože bych stejně neusla..a nebo, že bych koukla na anime? Musim už konečně dokoukat Toradora! ♥ fakt TOP anime ♥Šťastný lov.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama