Novinky!!

16. července 2017 v 9:55 | Itz
Takže jsme přijeli z dovči..:) A přivezli jsme si sebou takový docela malý čtyř-nohý suvenýr :) Jestli pak uhodnete o koho se jedná?
---
Mamka vždycky chtěla tříbarevného jorkšírka holčičku :) Biewer :)
---
Seznámili jsme se se sympatickou rodinou. Měli baráček se zahrádkou. Dvě děti, což je fajn, že byla zvyklá na děti. Plus je zvyklá na jízdu v autě, protože si ji pani občas vozila do práce...:D No viděli jsme i její maminku, která byla opravdu rozkošná...:) plus tam pobýhalo ještě další šťěňátko jorkšíra, které bylo rok staré a jedno oko mělo modré, druhé hnědé...:D kdyby jste ji viděli...:D takové tele :D prašťěné...lítala tam a dováděla..:D Naše budoucí šťeňátko taky hezky běhalo. Vše bylo jako ze sna. Vlastně jsem se ani nenadála a držela jsem šťěně a už jsme se loučili s rodinkou.
---
Nebojte. Mamka samosebou vyzvídala co a jak. A navíc už jednoho jorkšírka máme. Dostali jsme balíček granulí. Psí piškotky. Mističku. Hračky na památku. Pribiňáka. a podložky :) A pak její průkazku s očováním a tak dál...:) Takže vše proběhlo bez problému. A paní nám i řekla že nám další den zavolá jak s námi přežila první noc...:) A jak řekla tak se stalo a pani nám volala :) Ještě dodám, že když jsme si ji brali tak nebrečela skoro jen ta pani...nevím proč ale mě taky bylo smutno, že si ji bereme...:D...ale nakonec jsem nepustila ani slzičku :)...Jsem moc citlivá.
---
Každopádně, tedy sme si ji odvezli sebou do kempu a tam s námi přečkala noc. Chvíli kňourala, ale nakonec si zalezla do bedýnky a spinkala. Ráno jsme si zabalili, Nelinka si došla na travičku a my mohli vyrazit zpátky domů. Cestou jsme se zastavili u pár znamých lidí a na otočku jsme jim představili náš suvenýr :) Všem se moc líbila.
---
Dneska spinkala poprvé ve svém novém baráčku. A v pelíšku, který jsme měli už do předu koupený. Mamka nakonec ještě navrhla, že s ní budu třeba týden spát v obýváku, aby nebyla tak sama, a taky aby jsme ji naučili, že bude spinkat pouze v pelíšku...Nevím zda si to dokážete představit, ale Nelinka byla neposedná...Neříkám, že celou noc. Ale asi tak každou hodinu nebo dvě se vzbudila a chtěla si ke mně lehnout..tak sem se s ní poňuhňala :D a zas ji dala do pelíšku a ona zase v klidu usnula. Tak se to opravdu dělo stále dokola...Než se asi před 7:00 mamka vzbudila...Došla ji vyvenčit a já mezitím uplně zníčená s tvrdé země (jo měla sem podložky měkké a takhle...ale bylo to skoro k ničemu) jsem dospávala.
---
Je to opravdu malá sladká kulička. Dokonce se líbila i tátovi což je neobvyklé :D Když sme si domů přinesli Neměckého Ovčáka, tak sme byli blázni :D Pak o rok jsme si donesli šťeně jorkšíra...:D a to bylo, že Dona už nebude náš miláček a že to bude ten malý pes..:D no ale Nelinku docela vzal..:D asi už mu přijde zbytečné něco říkat. A nebo byla tak Wostomilá, že si ji hned zamiloval.
---
A je ještě něco nového? Vlastně ani ne. :) Jen doufám, že tímhle článkem omluvim svou nepřítomnost. Pokud budete chtít. (i když vim, že jsou všichni líný psát komentáře.) tak mohu klidně Nelince založit takovou vlastní rubriku něěco jako její deníček. :) Vlastně, když nad tím uvažuju tak je to až moc dobrý nápad....Tak se máte asi na co těšit. :)

Šťastný lov.

A omluvte tu kvalitu...Opravdu přísahám, že si jednou pořídím buď lepší mobil...a nebo rovnou fotoaparát...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama