Květen 2017

Kamarádka?!

30. května 2017 v 7:25 | Itz
Dlouho jsem se neozvala a tak jsem po včerejších uvahach zpátky...nevím sice na jak dlouho ale to snad nevadí... Včera jsem byla na skupinové terapii, na kterou chodím každých 14 dní. Chodim tak už dá se říct něco přes rok...a až v posledních několika měsících sem si na to všechno zvykla. Na režim i systém toho jak to chodí. Poznala jsem spoustu nových tváří a tak podobně. Ale kámen urazu je v tom, že poslední asi dva měsíce tam semnou dochází i "kamarádka", o kteeré jsem už psala... Jenže v její společnosti na terapiii se nedokážu tak otevřít jako kdysi a tak přijde celá terapie uplně v niveč. To ovšem má dopad i trochu na mou psychiku, protože když je tam ona tak já nedokážu mluvit o svých problémech a lžu všem, že se mám skvěle a báječně a že mi vlastně vůbec nic nechybí... Ano to jsem prostě já. Tenhle článek jsem chtěla napsat už včera, ale nějak se toho spoustu nahromadilo a tak jsem o tom nedokázala vubec normálně psát. A proto to teď píšu ve škole jak debil a všichni dělaj spoustu věcí jen já tu píšu jak magor rychle a hlasitě na klavesnici. Přístě se k tomu ještě vyjádřim více.

Přátelství

25. května 2017 v 19:44 | Itz
Nevím co mě to zase popadlo. Ale osud mi předhodil seriál, který mě donutil uronit několik slz při přemýšlení o co vlastně jde a tak podobně. Jde o to, že sem se zaměřila díky seriálu na svůj život...né niak obecně nebo tak. Specifické přemýšlení o něčem co vlastně ani nevim zda mám. Ne nemám. Mívala jsem. Budu ještě někdy mít?
---
Máte osobu, které můžete říct cokoli? A teď nemyslím třeba přítele nebo holku se kterou chodíte. Kamaráda/ku...Někoho kdo je stejně šílený jako jste vy sami. Ano? Ne? Ať je odpoveď jakákoliv. Měli by jsme se nad tím zamyslet.
---
Šťastný lov...

Ostatní

23. května 2017 v 22:24 | Itz
Je to zvláštní, když se tak zamyslim...Co si asi ostatné myslí o mě? O tamhle jdoucí slečně? O tom muži? Pochopit lidské myšlenky není jednoduché, ale určitě to nějak jde. Ne uplně ale trošičku to jde...Nejen z hlediska psychologie...ale i ze zdraveho rozumu by to snad mohl i někdo vydedukovat, nebo ne? Ani nevim co to plácám.
---
Záleží na názoru ostatních?
Já bych za sebe řekla, že do určité míry určitě ano.
---
Promiňte za neaktivitu, ale život mi nějak asi nepřeje a nebo vlastně přeje...sama nevim. Dnešní den byl opravdu jeden z nejlepších. Ale co přinese zítřek?

Šťastný lov.

Sebepožkozování

16. května 2017 v 19:54 | Itz
Tohle všechno.... vše se zase zvrtlo...A né tak jak bych očekávala to vůbec ne...Držela sem se tak skoro půl roku...A držela bych se dál, kdyby mě nepotkala špatná náhoda a já sem zas udělala to co dřív...Asi mi teď nerozzumíte...To je naprosto v pořádku, protože já to chápu. Ve své hlavičce všemu rozumím a vim proč a jak a kdy...a tak dál.
---
Před pár dny jsem něco v pokoji hledala no a při hledání sem ale našla schované ořezávátko...A to byl právě ten problém. Bylo plně funkční. Aby k tomuhle nedošlo všechna jsem vyházela. Celkově vše co sem měla ostře sem zlikvidovala krom kružítek. Jenže na tohle sem asi pozapoměla nebo NEVIM CO BYL ZA ZÁMĚŘ SI HO NECHAT...(Aby ste to zas nepochopili zle...vyházela sem ořezávatka kterým šli odšroubovat ty břitvičky nebo jak to nazvat ...takže mám jedno ořezávátko samosebou :D).
---
No ať to byl jakýkoliv záměr...pocítila sem zase tu touhu to zkusit...tu touhu, kterou už jsem dlouho neměla...touhu pořádné zvědavosti a zárověň vstupu do toho samého a jediného co mi opravdu dobře šlo...říkala sem si. Jaké to zase bude? Vážně si dokážu ublížit? A jak sem zamýšlela tak sem později zkusila...Dostala jsem odpovědi na své otázky a byla sem spokojena. Ale to bych nebyla já, kdybych si to zase nedávala za vinu...uvědomila sem si jak sem blbá a co sem způsopila...kolik lidí sem zklamala a ani to ještě neví...Svoje řezné rány sem "zaokrouhlila" na 207 řezných ran...počítala sem je od začátku a po teď zas po zásahu sem připočítala další. Tentokrát přibily na stehna...a jedna i na zápěstí ale jen taková menší...jakože "nehoda". Kdyby to mamka zjistila...obvolala by zas všechny a všechno a já se ocitnu opět zavřená v psychiatrické lečebně. Moje budoucnost by byla znovu ohrožena. A kolotoč by se opakoval jako loni...už je to sice přes rok co sem byla zavřena v léčebně...Ale opravdu si nic takového opakovat nehci...břitvičku sem bohužel ale ještě nevyhodila...
---
Sama sebe se ptám proč. Ale nějak si říkam, že by se přeci jen mohla ještě někdy hodit...možná ji zas někam schovam a třeba zase za rok ...či déle ji objevim ve svých věcech.A znova budu psát to, co píšu dnes. Do světa bodoucnosti opravdu nevidím, ale jedno vim na 100%. Ať se děje cokoliv....stejně všichni zemřeme a ať se teď stane cokoli. V příštím životě se to bude možná opakovat, ale i tak je naděje že náš budoucí instinkt nebo jiný životní postoj, náš život zlepší :) Na všem by sme měli vidět to pozitivní...Ačkoliv sem měla a mám ještě dost viditelné jizvy a asi nikdy nezmizí...Jsem vlastně za ně ráda, proč? Protože oni mi vždycky připomenou v těžkých chvílích, že bylo i daleko hůře. Člověk si vždycky najde něco na něčem zlém i něco pozitivního. Alepoň by to tak měl dělat každý. Svým způsobem se člověku uleví. Ať už jde o úplně banální zaležitosti...nebo i o ty těžší. Přeji vám šťstnou životní cestu...aby jste to měli co nejlehčí.

Šťastný lov.

p.s. Doufám...že mi všichni odpustíte.

Citáty

9. května 2017 v 21:28 | Itz
:D...ahoj...:) Nadpis říká vše...
---
Člověk může mockrát selhat, ale ZOUFALCEM se stává až ve chvíli, kdy začne OBVIŇOVAT druhé.
---
Slova mohou lhát, ale činy vždycky řeknou pravdu.
---
V životě je nanejvýš užitečné, aby ničeho nebylo příliš.
---
Život je karetní hra, v níž srdce mnohdy není trumfem.
---
Slabí lidé se mstí. Silní lidé odpouštějí. Inteligentní lidé ignorují.
---
Nedělejte to, co dělají všichni, ale jen to, co chcete vy sami!
---
To stačí...nesmím vyplítvat všechny dobré :) Oyasummi nasai :)
Šťastný lov.

Asi

6. května 2017 v 22:46 | Itz
Na co tu mám vůbec tenhle blog?...K čemu to je?...Proč by tohle měl někdo číst? Opravdu někdo může číst všechno co sem dám?...Proč?Jak dlouho tohle bude trvat? Vážně píšu samé otázky? Kde jsou sakra odpovědi?
---
Sem z toho všeho unavená...A zároveň nic nechápu. Proč jsem minulý měsíc měla tak špatný? Fakt hrozný, jedna katastrofa za druhou a tenhle měsíc...Je to vše v pohodě a ještě mám nehorázné štěstí...Tolikrát mě náhoda už zachránila..achjo
---
Šťastný lov...

ánimeee

4. května 2017 v 21:06 | Itz
woohoou....Itzumi-san se do toho konečně obula...Už nějaký ted den zas koukám na anime...sice tajně ale koukám :D ..konečně po roce dokoukávám všechna anime co jsem měla rozkoukané..a neztihla je dokoukat...kvůli mamce...no spíš kvuli lidem kteří řekli že sem magor z anime....a až pak mi to mamka zakazala sledovat.
------
No,...Ani nevim co sem vám přišla zdělit...ale tak jen abyste věděli, že žiju.
Šťastný lov.

P.S Docela mi někdo chybí...