Duben 2017

tvorba po 2

30. dubna 2017 v 5:00 | Itz
Tady jsou všechna díla která sem našla a jaksi taksi jdou :D Omlouvám se všem za tu kvalitu...:D Ale jde to vidět to je důležité! :) Šťastný lov.

Moje tvorba na oživení blogu...:)

29. dubna 2017 v 17:56 | Itz
Ahoooj.Jsem se tak nudila a koukala na druhou sérii SnK.Že sem si vzpoměla na obrázek který sem dřív nakreslila.Není super a nějak prosfesionální,ale má něco do sebe a tak chci aby tu byl :) Možná toho přidám víc..keště uvidim..Šťastný lov.

4.Touha

26. dubna 2017 v 17:55 | Itz |  Deník
(dílo není mé, ale našla jsem ho v krizovim centru v nějakém časopisu a tak mě zaujal tehdy, že jsem si ho prostě musela přepsat...)
---
Ať roztaví mě tvoje láska
pak rozplynu se v ní
a prach z mého těla
vhodí do proudu
tvých slz.
---
Dnešní sezení s paní psycholožkou bylo fajn...Posunuli jsme se zase o trochu dál.
---
Prázdniny...dost zajímavé spojení prázdných dnů...doslova prázdných...
---
Nepatřím na tento svět...Alespoň mi to tak přijde.
---
Prázdniny, které nestojí za nic. YY se semnou vůbec nebaví...nepíše mi...
Proč se semnou nikdo nehce bavit...
(uryvek přeloženého textu mé oblíbené písničky od skupiny ♥BMTH♥)
Bojím se sblížit a nesnáším být sám.
Toužim po pocitu, necítit vůbec nic.
Čím výš se dostanu, tím hlouběji se potopím.
Nemůžu utopit mé démony, umí plavat.
---
Začala jsem psát knížku...Deník života.
---
Přijede neonek♥ konečně šance ho obejmout.
---
Jedeme na dovolenou...:) na kempík..
---
Zase si mě našla stará známá - deprese...A všichni mě serou a všechny bych povraždila.(*Sakra já sem asi blázen, když to zpětně čtu :D*) Nejraději bych zavolala na linku důvěry, ale nemohu. Chce se mi brečet, ale nemohu. Nehci tu být. Chci se bavit. Chci obejmout, ale nedočkám se.(*to je jak text z nějakého amerického songu xD*)
---
Asi prostě potřebuju brát ty Sertraliny co mi předepsali...(*hrozná sra*ka toto..a vůbec mi to nepomohlo*)
---
Proč já? Bože! Jak já svůj život nenávidím...
---
Tolik se toho zase stalo...
----
Pro dnešek by to stačilo si myslim..:)
Šťastný lov.

agrese, vztek, nenávist

25. dubna 2017 v 7:25 | Itz
Nevim co se to se mnou či s okolím děje...no dobře asi to bude spíše mnou...jak jinak :D...Poslední dobou jsem strašně podrážděná, vzteklá a celkově agresivní...naseru se z každé krávoviny...A co je hlavní nejraději bych každého druhého člověka kopla xD...Vlastně ani nevím co bych měla dělat...To chce asi odborníka...No, i když vim že si tohle přečtou maximálně dva lidi ...kurna...nejraději bych do všeho kopla a všechno rozmlátila... do všeho bych si bouchla...aspoň trošku...:D majinko...no jinak celkově nwm co se se mnou děje...ale poslední dobou sem ani moc nečetla což je dost podezřele...ale zas sem nějak začala :) ...Každopádně to nic nemění na tom, že sem furt hodně agresivní...xD...Sakra to muže být asi něky i problém co?...No a třeba v pátek sem to totálně nedávala tak sem si musela aj zapálit cigaretku normálně...to je opravdu někde...x.x :D Achjo ani nwm proč to sem všechno píšu...Asi jsem měla jen tu potřebu všem něco zdělit, i když nevim co ...jo moment však to vim...bože...asi sem jen trošičku narušená osoba tak snad mě trošičku omluvité...dneska sem celkové svuj nový notas asi dvakrát málem zničila...:D víte proč? (samosebou že to nevíte...) No tak hrála jsem Wotko (world of tanks) Jenže mě to nějak totálně nešlo a já se tak rozčílila, že sem se musela jít projít po bytu xD No zabíjela bych...k tomu mě mamka málem zabila zato, že když jsem jedla večeři vypreparovávala jsem jako zkušení chirurg špekaté maso xD ...Já to fakt jíst nebudu takovou hnusnou třaslavou hmotu...to fakt ne... Plus sem nemohla ze skleničky dostat ten kousek tatarky co tam zbyl...myslela sem že tim hodim o zeď... Co říkate? Potřebuji péči odborníka? Jo tak to máte pravdu....asi potřebuju, ale mě asi stejně už nikdo nepomuže...Sakra a zjistila jsem, že mi to psaní docela chybí...Proč jsem sakra tak dlouho nic nenapsala? Ted mám uplný syndrom vám všechno napsat v jednom momentě....teď hned. Tak co mám sakra dělat? Ani já a ani můj článek nemají smysl a chybí jim logika. Logika sem, logika tam. Každopádně zase nějak spim málo...dneska ale 5hodn! :D To taky může být příčina té agrese...páni já jsem ale chytrá co? :D....ne...raději už to zkončim stejně vás to ani nebaví číst...no možná už to vlastně ani nečtete..i když, pokud ste tady tak to čtete. ŠTASTNÝ LOV.

Ahaa

12. dubna 2017 v 21:48 | Itz
jo já vím. Dlouho jsem nepsala, ale mám své důvody. Bylo toho trošku moc.
---
Jde o to že celkově tenhle měsíc je dost na nic. Nic se nedaří. Všechno mi utíká. Nejen, že mám svoje starosti, ale ostatní na mě hazí i jejich problémy a já už to trochu nedávám. Chci, aby se někomu svěřili..tak jim poskytnu sebe, ale záčíná mi to přerustat přes hlavu. Každopádně přesto všechno mamka šlápla na hřebík a dostala zánět a ted skončil táta podruhé na JIP s plicní embolii, ale tentokrát je to nejspíš vážnější než před tím...a tak vlastně máme jen příjem z mamky neschopenky...no a tak se mi i ted zhoršili známky...nedokážu se na nic soustředit, sem unavená...pak na mě mamka křičí, že se neučim, ale já vim, že to ani nemá cenu protože bych stejně neměla šajna co si čtu...plus o víkendech pracuju a nikde sem nebyla...Snad když sou ty prázdniny tak to nějak vynahradim...noale jinak docela pohodovej život. :)
---
Máte nějaké plány? Na zítra? Za tejden?..
Šťastný lov.

Sen

1. dubna 2017 v 10:21 | Itz
Dneska sem mi zdál hodně divný sen... Chtěla bych zjistit co znamenal..ale nějak se mi to nedaří...Ani nemám sílu to zjištovat
---
Byla jsem normálně doma a najednou na mě mamka vyběhla s nožem(takový ten veliký na krájení sýru a chleba nebo na co ten nuž vlastně je :D) Už jen z toho pohledu na něj sem usoudila, že bude hodně, ale opravdu hodně ostrý...Bála sem se...chtěla sem se vzbudit, ale nešlo to..musela sem vše vzít do vlastních rukou...buď zdrhnout a nebo jí nějak zastavit...Utíkala jsem a ona mi byla slušně v patách..najednou měla dobrou kondyčku...to se ale nedalo říct o mě...Když sem běžela kolem druhé kuchyně, viděla jsem podobný nůž, za běhu jsem ho sebrala. Pak když už sem opravdu nemohla, tak sem se zastavila a čelila jsem jí čelem. Bála sem se. Hrozně sem se potila...Třásla jsem se jako při zimnici..ale ona na mě pořád tak hrozně koukala...A pak mi blesklo hlavou, že jí musim dostat aspon do bezvědomí a nebo...zabít...A pak se strhla bitka...obě s noži, proti sobě. A pak se mi podařilo jí ten nůž vzít. Ale ona na mě furt útočila...Létali pěsti, ohaněla sem se nožem...rozřízla sem jí zápěstí, ale ona si toho vůbec nevšímala...furt na mě útočila...A v ten moment sem si řekla, že ji konečně zabiju. Usmála jsem se a něco silného se ve mě probralo. Pak sem jí podřízla hrdlo. Všude krev a jediný co jsem ještě stihla bylo to, že sem se zas usmala a řekla si: ,,Konečně." Pak sem se probudila...mokré dlaně a spocená až na prdeli...
--
Pak sem chtěla zas spát, ale nemohla sem zavřít oči. Pořád sem to měla před sebou.
---
Takovéhle sny nemám ráda, ale docela často se mi takové poodobné zdají..ale ještě nikdy to nedošlo takhle daleko...
Co se zdá vám?
--
Šťastný lov.