Vita

22. března 2017 v 20:26 | Itz
Nejhorší věc co se může stát je, že vám vlastní rodina nevěří.
---
Moje mamka si myslí že kouřim trávu a kupuju si kdo ví co...Má mě za blázna...a cituji co jednou řekla...Tedy né mě ale já prostě musela tajně poslouchat..no tak cituji: ,,Ona je fakt asi blázen. Už nevim co sní." super co. No a teď taky trnu hruzou co dělá když nejsem doma...Už jednou...víckrát mi četla zprávy....ale ted naposledy mě to tak naštvalo, že sem si to všechno změnila a vše sem smazala a nenechala sem nic co by bylo podezřele...jenže už jen to že ten notas co ted používám...je mamky....jen to je pro mě velký risk tu vubec tohle psát...muže se pár kliknutím dozvědět uplně všechno a já si to prostě zase jen nepromyslela...Je ti se mnou čím dál víc zlé a to se chci snažit...dokonce sem se i snažila být opatrná, ale já to prostě nevydržím tak dlouho jako ona...a hlavně už ani nevim co píšu...Jen vim, že mi je ted pěkně zle...A jsem děsně unavena...Tenhle týden, měsíc, rok a vlastně celej život je dost na nic... ale co se dá dělat...každý má něco co mu v životě nevyšlo a co mu nevyhovuje...no co už...Někdy bych si přála aby KIRA skutečně existival a nastolil lepší svět..no nic dobrou noc :D....Šťastný lov :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 etika etika | Web | 24. března 2017 v 13:55 | Reagovat

Že rodiče nechápou svý děti když dospívaj je scela normální. Jak se svět mění tak se i lidé mění. (lehce řečeno) Ono se vlastně nic nemění, jen se vše dál vyvíjí.
Jako mamka tebe nechápe nebudeš chápat někdy svý děti. Ale stejně tě má mamka moc ráda jinak by si nedělala hlavu nad tebou.
A jako tobě nškdy ujede něco co jsi tak nemyslela tak je to i u ní. Jsou lidi co zase nepochopí tvou mamku že tě tak hodně kontroluje a nenechá ti víc volnosti. Hlavně když patříš k jiný generaci než je ona. Pro tebe neixistuje jen jeden svět ale rovnou několik. Žádná klasika vše se odlišuje a s tim neumí zacházet. Ale na konec jdeš za stejným cílem jako ona. Jen jinou cestou. A hodně tajnostma. Zeptej se jí co ona tak tajila před svou mamkou. Odpověď nic je totiž vždy lež ;-)

2 Itz Itz | 25. března 2017 v 8:56 | Reagovat

[1]: Problém je taky v tom že vázne komunikace mezi náma... Prostě spolu nemluvíme...obrazně řečeno je jasný že se mě zeptá na něco a tak...ale nejde do hloubky a já taky ne

3 etika etika | Web | 25. března 2017 v 11:05 | Reagovat

[2]:Máš pravdu s tou komunikací. Nechtělo se mi toho tolik psát aby z komentáře nebyl článek ;-)
Takovej můžeš totiž sama napsat. Jak se říká z první ruky jako jsou na etice taky. Koukni na články třebas jako mobbing apd.
Je to stálej problém. Tvoje mamka se svou určitě taky neprobírala vše. Sice to neni u všech tak ale u většiny ano.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama